DIYABET HASTALARI ICIN HAZIRLADIGIM KITAP: "DIYABET MUTFAGIM"A GOZ ATMAYI UNUTMAYIN!

Ofis ve online diyet danışanlarımın çoğunda karşıma çıkan rahatsızlık: Diyabet

Diyabet hastası iseniz veya bir yakınınız bu hastalığa yakalandıysa bunu büyük bir şanssızlık olarak düşünüp üzülürsünüz. Oysa ki hastalıkta rahatlıkla sağlıklı bir hayat sürme şansınız olabilir. Diyabet sizi sağlığınız konusunda daha özenli ve bilinçli olmaya yönlendiri. Dünyada ve ülkemizde yaygın olan bu hastalığın sağlıklı beslenme ve diyabet hastalarına özel bir diyet listesiyle daha iyi kontrol altına alınabileceğine inandığım için "Dİyabet Mutfağım"  kitabını hazırlamaya karar verdim.

Bu kitaptaki tarifler ve öneriler, aslında sağlıklı yaşamak, kilosunu korumak isteyen her bireyin beslenmesinde uygulaması gereken tarifler ve önerilerdir. Yaşam tarzınızda ve mutfağınızda yapacağınız küçük değişiklikler sağlığınızı büyük ölçüde etkileyecek, daha uzun, daha sağlıklık ve sorunsuz bir hayat sürdürebileceksiniz.

Bu kitapta diyabet ve beslenme konusundaki en yeni bilgilerin bir araya getirilmesiyle oluşan, dengeli beslenmenizi sağlayacak, lezzetli ve düşük kalorili yemek teriflerini bulacaksınız. Kitabın temek özelliklerinden bir de basit, yapımı ve anlaşılması kolay tarifler içermesi. Ailenize ve dostlarınıza kolayca hazırlayıp, keyifle sunabileceğiniz bu yemeklerle sağlıklı sofralar kurmak artık çok dha kolay..

Kitaba www.takiplionlinediyet.com adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.