7 GUN DETOKS

Detoks demek; bahar yorgunluğundan uzaklaşmak, vücudu sağlıklı bir düzene geçirmek için gerekli alt yapıyı oluşturmak demektir. Ofis ve online diyet danışanlarımızdan her zaman olumlu dönütler aldığımız bu program; zayıflama programlarına başlamadan önce ve sağlıklı bir yeme düzenine geçişte ilk basamaktı. Vücudu yaza hazırlamak; bikiniye hazırlamak değildir. Dış güzellik kadar; içten başlayan toksinlerden arındırma programlarına ihtiyaç vardır. Bu toksinleri temizlemenin yolu; antioksidan almaktır. İşte kısacası vücudu toksinlerden arındırma işlemine detoks diyoruz.

Detoks süresince amacımız; yiyecek ve içeceklerden kısıtlı bir hayat yerine; vücudun yorgunluğunu atmak, vücudu içten dışa arındırmak ve ihtiyacınız olan tüm vitamin ve mineralleri kısa dönemli olsa da tam olarak almanızı sağlamak.

7 gün detoks diyeti; DiyetLAB tarafından geliştirilmiş 20 yeni tariften oluşan özel bir zayıflama ve toksinlerden arınma programıdır. 

1. Bu program; sadece sebze suları, içecekler den oluşmaz, her besin grubundan yeterli ve dengeli beslenmenizi sağlayacak şekilde geliştirilmiş özel tarifler içerir.

2. Diyet programında bulunan yiyecekler, her yerde bulunabilir, pişirmesi kolay ve pratiktir, lezzetli ve düşük kalorilidir.

3. 35 sayfalık bir e-kitaptır. Detaylı detoks bilgileri, diyet ve alışveriş listeleri de içerir. Bu program; hamileler, emzirenler ve özel bir hastalığı olanlar için uygun değildir.

4. E-kitabınız satın aldıktan sonra 1-5 gün içerisinde e-mail adresinize gönderilecektir.

Detoks diyetinde yer alan bazı tariflerin videolarını youtube kanalımızdan izlemek için tıklayınız...

7 gün detoks diyetini satın almak için tıklayınız...