5 GUN DETOKS YAZ DIYETI NEDIR ?

Ofis ve online diyet danışanlarımın diyet listelerinde dönem dönem detoks programlarına yer vererek sağlıklı zayıflamalarına hız katıyorum. Sizlerin de zayıflama diyeti ve sağlıklı beslenme programlarınıza ekleyerek uygulayabileceğiniz "5 Günlük Detoks" kitabını hazırlamaya karar verdik. Önce sizinle detoks diyeti / detoks programı nedir bunu inceleyelim!

"5 Günlük Detoks Yaz Diyeti" DiyetLAB uzman diyetisyenleri tarafından geliştirilmiş binlerce kişi tarafından uygulanmış özel bir detoks programıdır. 25 sayfalık bir e-kitaptır. Detaylı detoks bilgileri, diyet ve alışveriş listeleri, tarifler içerir. Uygulaması kolaydır, menüler rahatlıkla bulunabilen besinlerden oluşur ve alternatifleri vardır.

Peki 5 gün detoks diyet kitabında sizi neler bekliyor?
1. Detoks programları hakkında ayrıntılı bilgi ve top 10 detoks yiyecekler
2. Detoks yemek, salata, smoothie, çorba tarifleri
3. Alışveriş Listesi
4. 5 günlük diyet planı
5. Aromalı su tarifleri
6. Hızlı sonuç için neler yememeli
7. Erkekler nasıl detox yapmalı

5 gün detoks diyetini ne zaman uygulamalıyım?
Zayıflama diyetleri öncesi/sonrasında, tatil/bayram dönüşleri, dirençli kiloları vermek istediğinizde, mevsim geçişlerinde, kalitesiz beslendiğiniz bir dönem sonrası ya da vücudunuzu bir beslenme programına hazırlamak için uygulayabilirsiniz.

5 gün detoks diyeti kimler için uygun değildir?
Hamileler, emzirenler, 16 yaş altı çocuklar, 70 yaş üzeri kişiler ve sistemik bir hastalığı olanlar için uygun değildir.

Detoks diyetini nasıl satın alabilirim?

www.takiplionlinediyet.com  adresini ziyaret ederek siparişinizi verebilirsiniz.

5 gün detoks diyeti zayıflamama yardımcı olur mu?

Zayıflama diyetleri kişiye özel planlanmalı, uzun süre sürdürülmeli ve mutlaka diyetisyen kontrolünde uygulanmalıdır. Ancak 5 gün detoks diyeti de kilo vermenize yardımcı olacaktır. Tatil/bayram/kalitesiz beslendiğiniz bir dönem sonrası aldığınız kiloları kısa sürede vermenizi sağlar, diyet yaparken takıldığınız kiloların altına düşmenize yardımcı olur.

5 gün detoks diyetini kaç gün uygulamalıyım?
5 gün detoks programı her ay 5 gün uygulamak için geliştirilmiştir. 5 günden daha fazla bu diyetteki gibi beslenmeniz doğru değildir. Her ay 5 gün bu programı uygulayabilirsiniz.